WIRTUALNE BIURO Banie
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Banie

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Banie, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Wirtualne Biuro Banie. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Banie Wirtualne Biuro. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Banie

Branżowe szkoły II stopnia. Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Przygotowywanie i podawanie napojów. ADRES REJESTRACJI FIRMY Banie Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn Działalność związana z oprogramowaniem. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Branżowe szkoły I stopnia. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Transport lotniczy pasażerski. Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Banie ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja elementów elektronicznych Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Działalność holdingów finansowych. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach. Produkcja wytwornic pary, z wyłączeniem kotłów do centralnego ogrzewania gorącą wodą. Produkcja wapna i gipsu. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana. Produkcja pozostałych mebli. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Banie

Wytwarzanie paliw jądrowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Działalność fotograficzna. Produkcja masy włóknistej. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). Kolegia pracowników służb społecznych. Transport wodny śródlądowy towarów. Ebiuro Wirtualne Biura Banie Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimnoPozostałe sprzątanie. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność wesołych miasteczek i parków rozrywki. Drukowanie gazet. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Działalność holdingów finansowych. Introligatorstwo i podobne usługi. Banie Ebiuro Wirtualne Biura Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowymGórnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja przypraw. ..

Biuro Wirtualne Banie

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Ebiuro Wirtualne Biura Banie. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Banie Ebiuro Wirtualne Biura. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Banie. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?