WIRTUALNE BIURO Andrzejewo
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Andrzejewo

Wirtualne Biuro Andrzejewo jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Wirtualne Biuro Andrzejewo. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Andrzejewo Wirtualne Biuro. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Andrzejewo prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Andrzejewo

Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Przeładunek towarów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Wytwarzanie paliw gazowych. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Andrzejewo Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. Branżowe szkoły I stopnia. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność wspomagająca edukację. Andrzejewo ADRES REJESTRACJI FIRMY Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Odlewnictwo staliwa. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Przeładunek towarów w portach śródlądowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Andrzejewo

Działalność agencji reklamowych. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Naprawa i konserwacja maszyn. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Andrzejewo Produkcja wyrobów tartacznychProdukcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja sprzętu sportowego. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców. Działalność banku centralnego. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Andrzejewo Ebiuro Wirtualne Biura Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowaneNaprawa i konserwacja maszyn. Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej. Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja cementu wzmocnionego włóknem. ..

Biuro Wirtualne Andrzejewo

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Ebiuro Wirtualne Biura Andrzejewo. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Andrzejewo Ebiuro Wirtualne Biura. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Wirtualne Biuro Andrzejewo jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?