WIRTUALNE BIURO Adamów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Adamów

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Wirtualne Biuro Adamów. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Adamów Wirtualne Biuro. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Adamów

Uprawa drzew oleistych. Wydobywanie węgla kamiennego. Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Adamów Wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich Produkcja sprzętu instalacyjnego. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Produkcja pozostałych mebli. Produkcja miedzi. Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Działalność archiwów. Adamów ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja kabli światłowodowych Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . ..

Ebiuro Wirtualne Biura Adamów

Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Uprawa drzew oleistych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia. Ebiuro Wirtualne Biura Adamów Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaDziałalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Górnictwo rud uranu i toru. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Adamów Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszynDziałalność organizacji profesjonalnych. Transport drogowy towarów. Produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . ..

Biuro Wirtualne Adamów

Wirtualne Biuro Adamów jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Adamów. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Ebiuro Wirtualne Biura Adamów. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Adamów Ebiuro Wirtualne Biura. System jest prosty i przejrzysty. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?